Stále k dispozici Mám zájem

13 490 000 Kč

Nad Rokoskou 57/2, Praha 8

Standard Shell & Core. Podmínkou koupě bytu je koupě dvou parkovacích stání na zahradě. Cena jednoho parkovacího stání je 350 000 Kč s DPH.

Karta bytu Brožura Standardy Plán pozemku
Číslo bytu Podlaží Dispozice Podlahová plocha Celková plocha Terasa Parkovací stání Orientace Výška stropů
10 4 NP 3+kk 82,3 m2 124,6 m2 42,3 m2 2 J 2800 mm

O bytu

Rezidence Bílá Skála je synonymem stylového bydlení. Spojuje všechny výhody klidné vilové čtvrti, blízkosti řeky, ale i velice dobré dostupnosti do centra. Funkcionalistická architektura se vyznačuje minimalismem, vzdušností a prosvětleností. Na dosah budete mít procházky podél Vltavy nebo vyhlídku Bílá skála, zároveň se za 5 minut dostanete k Nádraží Holešovice.

Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Dojde k renovaci fasády – zateplení domu, osazení novými okny, k budově bude přistavěn výtah a nejvyšší patro. Za domem se nachází společná zahrada přístupná všem obyvatelům rezidence.

Tento byt je třešničkou na dortu celé rezidence. Prodává se ve stavu Shell & Core, což vám umožní si byt dotvořit podle vlastního vkusu. Nachází se v nejvyšším podlaží domu a jeho součástí je velkorysá terasa 42,3 m2. Předpokládaná dispozice bytu je 3+kk a jeho podlahová plocha je 82,3 m2.  Součástí vybavení bytu budou všechna okna a balkonové dveře, zateplená a omítnutá fasáda, masivní dřevěná roštová podlaha na terase, včetně oplechování a zábradlí, bytové dveře dle standardu domu, napojovací místa v bytě na elektřinu, vodu, kanalizaci, plyn a slaboproud, příprava na instalaci klimatizace. 

V případě potřeby Vám zařídíme výhodný úvěr pro financování koupě bytu. Díky naší úzké spolupráci se stavební spořitelnou Modrá pyramida Vám dokážeme vyjednat podmínky, které budou vhodně nastaveny přímo Vám na míru.

Chci svůj byt

1

Rezervace

Podepíšeme s Vámi rezervační smlouvu se složením rezervačního poplatku ve výši 200 000 Kč. U jednotek č 8-10 plus DPH ve výši 30 000 Kč.

2

Podpis budoucí smlouvy

Po obdržení pravomocného stavebního povolení bude následovat podpis smlouvy o budoucí kupní smlouvě, na základě které uhradíte zálohu kna kupní cen ve výši 15 % z kupní ceny minus již uhrazený rezervační poplatek.

3

Předání bytu

Po vydání kolaudačního souhlasu na projekt Bílá Skála a uhrazení doplatku kupní ceny s Vámi podepíšeme kupní slmouvu a poté Vám byt předáme.

Financování

Pomůžeme Vám zařídit výhodný úvěr pro financování koupě bytů v rezidenci Bílá Skála. Díky naší úzké spolupráci se stavební spořitelnou Modrá pyramida Vám dokážeme vyjednat podmínky, které budou vhodně nastaveny přímo Vám na míru.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Bc. Monika Hájková
rodinný bankéř
775 705 567
monika.hajkova@mpss.cz