Stále k dispozici Mám zájem

11 300 000 Kč

Nad Rokoskou 57/2, Praha 8

Podmínkou koupě bytu je koupě jednoho parkovacího stání na zahradě. Cena parkovacího stání je 350 000 Kč s DPH.

Karta bytu Brožura Standardy Plán pozemku
Číslo bytu Podlaží Dispozice Podlahová plocha Celková plocha Terasa Parkovací stání Orientace Výška stropů
4 1 NP 3+kk 81,9 m2 81,9 m2 - 1 J 2930 mm

O bytu

Nabízíme Vám prémiové bydlení obklopené zelení s okny do přírody. Veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Kompletně zařízený moderní byt v rezidenčním projektu Bílá skála rozkládajícím se na rozhraní Troji a Libně, v dynamicky se rozvíjející lokalitě.

Kompletně vybavený byt o podlahové ploše 81,9 m2 v 1. nadzemním podlaží se skládá z prostorného a dobře uspořádaného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem s vestavnými spotřebiči značky Bosch, dvou ložnic, kde hlavní ložnice má vlastní walk-in šatnu, prostornou koupelnu (sprchový kout, WC), a vstupní halu. V projektu jsou použity nadstandardní materiálová řešení, interiér je vybaven dle architektonického návrhu. Byt prosvětlují velkoformátová třívrstvá izolační okna, podlahy jsou dřevěné (dub), dostatek úložného prostoru. Vstupní dveře jsou protipožární a bezpečnostní (tř. III). V domě přístupném na čip je výtah. Součástí komplexu je také soukromá zeleň s parkovou úpravou, doplněnou o oddechovou plochu a altán s posezením. Rezidence Bílá skála se nachází v těsné blízkosti centra metropole.

Stanice autobusové zastávky Kuchyňka je vzdálena jen pár kroku od domu. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko funguje fitness/relaxační centrum a golfové odpaliště. Na dosah ruky je skvělá restaurace. Byt je plně vybaven a připraven k okamžitému nastěhování, které bezpochyby posune kvalitu vašeho života na novou úroveň!

Dokážeme pro vás vyjednat financování na míru s Modrou Pyramidou.

Více informací o projektu Bílá Skála kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Chci svůj byt

1

Rezervace

2

Podpis kupní smlouvy

3

Předání bytu

Financování

Pomůžeme Vám zařídit výhodný úvěr pro financování koupě bytů v rezidenci Bílá Skála. Díky naší úzké spolupráci se stavební spořitelnou Modrá pyramida Vám dokážeme vyjednat podmínky, které budou vhodně nastaveny přímo Vám na míru.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Bc. Monika Hájková
rodinný bankéř
775 705 567
monika.hajkova@mpss.cz