Prodáno Mám zájem

Nad Rokoskou 57/2, Praha 8

Podmínkou koupě bytu je koupě jednoho parkovacího stání na zahradě. Cena parkovacího stání je 350 000 Kč s DPH.

Karta bytu Brožura Standardy Plán pozemku
Číslo bytu Podlaží Dispozice Podlahová plocha Celková plocha Terasa Parkovací stání Orientace Výška stropů
7 2 NP 1+1 39 m2 39 m2 - 1 SZ 2930 mm

O bytu

Rezidence Bílá Skála je synonymem stylového bydlení. Spojuje všechny výhody klidné vilové čtvrti, blízkosti řeky, ale i velice dobré dostupnosti do centra. Funkcionalistická architektura se vyznačuje minimalismem, vzdušností a prosvětleností. Na dosah budete mít procházky podél Vltavy nebo vyhlídku Bílá skála, zároveň se za 5 minut dostanete k Nádraží Holešovice.

Světlý prostorný byt o dispozici 1+1 v druhém nadzemním podlaží o celkové ploše 39 m². Prodává se s novou koupelnou se sprchovým koutem a přípravou na kuchyň. Záchod je oddělen od koupelny. Stropy jsou vysoké 2,93 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Byt má vlastní parkovací místo na zahradě a je orientován na severozápadní stranu.

Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Dojde k renovaci fasády, osazení novými okny, k budově bude přistavěn výtah a nejvyšší patro. V celém domě budou nové dveře a vypínače světel, dále kompletně zrekonstruované podlahy. Za domem se nachází společná zahrada přístupná všem obyvatelům rezidence.

Chci svůj byt

1

Rezervace

2

Podpis kupní smlouvy

3

Předání bytu

Financování

Pomůžeme Vám zařídit výhodný úvěr pro financování koupě bytů v rezidenci Bílá Skála. Díky naší úzké spolupráci se stavební spořitelnou Modrá pyramida Vám dokážeme vyjednat podmínky, které budou vhodně nastaveny přímo Vám na míru.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Bc. Monika Hájková
rodinný bankéř
775 705 567
monika.hajkova@mpss.cz