Stále k dispozici Mám zájem

12 900 000 Kč

Nad Rokoskou 57/2, Praha 8

Podmínkou koupě bytu je koupě jednoho parkovacího stání na zahradě. Cena parkovacího stání je 350 000 Kč s DPH.

Karta bytu Brožura Standardy Plán pozemku
Číslo bytu Podlaží Dispozice Podlahová plocha Celková plocha Terasa Parkovací stání Orientace Výška stropů
8 3 NP 3+kk 75 m2 75 m2 8,4 m2 1 J 2800 mm

O bytu

Bílá Skála se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti Kuchyňka v západní části Prahy 8 - Libeň. Pohodové místo s přátelskou atmosférou je ideální lokalitou pro poklidné sousedské bydlení. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy – vyhlídky Bílá skála. Pár kroků od domu se nachází stezka podél Vltavy, která vás zavede až na Trojské vinice, zámek či ZOO. V okolí bytového domu se nachází typické rodinné domy a vilky z období první republiky. V bezprostřední blízkostí se také nachází parky, venkovní posilovna či dětská hřiště.

Pokud přejedete most, ocitnete se během chvíle v pulzujících Holešovicích. Pracovní příležitosti, kavárny, restaurace či divadla a galerie vám zajistí čilý společenský ruch. Kompletně se zde bude renovovat Nádraží Holešovice (5 minut autobusem), nad nímž vyroste zcela nové nákupní centrum. Klidná lokalita vilové čtvrti Kuchyňka je velice snadno dopravně dostupná a propojená i s dalšími částmi metropole (auto, autobus 1 min. pěšky, tramvaj, metro i vlak).

Projekt Bílá Skála nabízí architektonické řešení nejvyšší kvality použitých materiálů a technologií. Komorní rezidence jen s dvěma byty na patře vám nabízí příjemnou atmosféru, kde budete znát všechny své sousedy.

Světlý prostorný byt o dispozici 3+kk v třetím nadzemním podlaží o podlahové ploše 75 m² a balkonem 8,4 m². Stropy jsou vysoké 2,93 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Veškeré vybavení bylo pečlivě vybráno ve spolupráci s předními dodavateli tak, aby splnilo náročné požadavky jak na design, tak užitnou hodnotu. K bytu je nutností přikoupit jedno parkovací stání. Orientace bytu je na jižní stranu.

Dokážeme pro vás vyjednat financování na míru s Modrou Pyramidou.

Více informací o projektu Bílá Skála kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Chci svůj byt

1

Rezervace

Podepíšeme s Vámi rezervační smlouvu se složením rezervačního poplatku ve výši 200 000 Kč. U jednotek č 8-10 plus DPH ve výši 30 000 Kč.

2

Podpis budoucí smlouvy

Po obdržení pravomocného stavebního povolení bude následovat podpis smlouvy o budoucí kupní smlouvě, na základě které uhradíte zálohu kna kupní cen ve výši 15 % z kupní ceny minus již uhrazený rezervační poplatek.

3

Předání bytu

Po vydání kolaudačního souhlasu na projekt Bílá Skála a uhrazení doplatku kupní ceny s Vámi podepíšeme kupní slmouvu a poté Vám byt předáme.

Financování

Pomůžeme Vám zařídit výhodný úvěr pro financování koupě bytů v rezidenci Bílá Skála. Díky naší úzké spolupráci se stavební spořitelnou Modrá pyramida Vám dokážeme vyjednat podmínky, které budou vhodně nastaveny přímo Vám na míru.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Bc. Monika Hájková
rodinný bankéř
775 705 567
monika.hajkova@mpss.cz